logo

Ceny
Tyto stránky jsou určené pouze pro velkoobchodní prodej. V případě zájmu o velkoobchodní ceny pošlete mail obsahující údaje o firmě (IČO, obchodní jméno).

Objednání
Zboží prodáváme přímo ve skladě, nebo posíláme na objednávku.Objednávky přijímáme faxem, mailem nebo telefonicky.Minimální odběr zboží je 3.000,- Kč bez DPH.Zboží, které je zobrazeno v katalogu, je průběžně aktualizováno a je na skladě. Je možné, že mezi jednotlivými aktualizacemi už některé zboží bude vyprodáno.V případě, že objednané zboží je skladem, bude Vám doručeno do 3 dnů.V jiných případech Vás budeme kontaktovat a upřesníme datum dodání.Zboží zasíláme na dobírku (PPL nebo Česká pošta). Zboží je odesláno v neporušeném balíku, který je uzpůsoben charakteru zboží a zabraňuje jeho poškození. V zásilce je přiložen dodací list plnící funkci reklamačního a daňového dokladu.

Převzetí zboží
Zákazník je povinen zkontrolovat neporušenost balíku. Pokud převezme zjevně poškozenou zásilku, musí uplatnit případnou reklamaci u přepravce.

Záruka a reklamace
Standardní záruční doba je 24 měsíců, záruka se vztahuje na všechny vady omezující možnost řádného použití zboží. Záruka se ovšem nevztahuje na opotřebování běžným užíváním.Při objednávce nad 10 000,- (na území ČR) je poštovné zdarma.Stálým zákazníkům na větší objednávky poskytujeme slevu, více informací posíláme mailem.Vzhledem k tomu, že vybíráte zboží přes fotky na internetu, tak barva ve skutečnosti se může (ovšem nemusí) lišit od barvy na fotce. Proto, pokud zboží zakoupené u nás neodpovídá Vaší představě, můžete vrátit nebo vyměnit za jiné.