O nás

Logo
Vítejte v internetovém velkoobchodě s koženou galanterií pro obchodníky.

Korespondenční a fakturační adresa

Ing. Enes Pršeš
Schwaigrova 23, 617 00 Brno
IČO: 65852982
DIČ: CZ629017462

Bankovní spojení: 372678533/0300


Vzorkovna a prodejní sklad

Kožená Galanterie – velkoobchod
Jeneweinova 2, Brno – Komárov
tel: 602 766 588, 776 766 593
email: prses@seznam.cz
Působíme na trhu s koženou galanterií již od roku 1994. Jsme jediným oficiálním a výhradním dovozcem kabelek značky Karen Collection, Chiara-Design a Bella pro Českou a Slovenskou republiku. Naši zákazníci jsou prodejci kožené galanterie, obuvi a módního textilu. Spolupracujeme se zákazníky v celé České a Slovenské republice. Nabízíme dámské kabelky, které se vyznačují perfektním zpracováním a užitím výhradně kvalitních materiálů. Proto v naší nabídce najdete pouze kabelky vyrobené v Evropské Unii. To je také důvod, proč jsme schopni pružně a rychle reagovat na všechny (i ty větší) objednávky v krátkém čase.

Jsme výrobci kabelek, které se zakládají na kvalitě a originalitě výrobku.Kabelky značky Karen Collection sjednocují eleganci a nadčasovou klasiku. Naši designéři dbají na každý detail, aby uspokojili náročné zákazníky. Proto je značka Karen známá a oblíbená. Jako potvrzení kvality značka získala mnoho mezinárodních ocenění a uznání.
Značka Chiara – Design byla vytvořena, aby vyhovovala potřebám moderní ženy, které kladou důraz na módu a pohodlí.Společenské kabelky značky Bella získaly důvěru mezi zákazníky, kteří hledají soulad mezi klasickou elegancí, moderním tvarem a použitím.

V našem velkoobchodě a vzorkovně najdete taky kožené peněženky, číšnické kožené kapsy s peněženkami a opasky. Jako přímý dovozce, díky úzké spolupráci s výrobci jsme rovněž schopni zajistit výrobu kožené galanterie s logem dle přání zákazníků.

Zboží si můžete prohlédnout a koupit v našem skladu a vzorkovně v Brně, s výhodnou polohou 1 km od dálnice D1 a D2. V případě vážného zájmu Vás můžeme rovněž navštívit po předchozí dohodě i na Vámi určeném místě, v Česku nebo na Slovensku, kam zboží přivezeme a předvedeme.

Velkoobchodní prodej

Pouze pro registrované obchodníky

Registrovaný

Pokud u nás máte schválený účet velkoobchodního odběratele, zobrazí se Vám po přihlášení Vaše velkoobchodní ceny a můžete nakupovat přímo z internetového obchodu.

Nová registrace

Máte-li zájem velkoobchodně u nás nakupovat a jste-li obchodníkem, zaregistrujte se zde. Do 24 hodin Vám sdělíme, jestli byla registrace provedena či nikoliv. Po úspěšné registraci můžete nakupovat za dohodnutých podmínek.

Prodejní sklad

Kožená Galanterie
Velkoobchod a vzorkovna
Jeneweinova 2
Brno – Komárov

Telefon | E-mail

Telefony.:
+420-602-766-588,
+420-776-766-593

E-mail: prses@ seznam.cz